Leden 2013

POZOR NA PODVODNÍKA

22. ledna 2013 v 16:22 SDĚLENÍ - ČTI !!!

Gildo POZOR !!!


Víme o podvodníkovi, který přesvědčivě tahá z lidí přístupové údaje do DSO a na emaily. Slibuje NEMOŽNÉ. Nabízí rychlejší získání znaků slávy, neomezený počet TM aj.

JE TO PODVOD. Podvodník používá nick Vodicka

Znám osobně lidi, kterým takto ukradl účty.

Pokud něco takového na Vás zkusí, pošlete ho někam. NEVĚŘTE MU. Prý umí dobře přesvědčovat.

Dobré by bylo takovou konverzaci screenovat a poslat na podporu.

Dále doporučuji si poznamenat ID vaší postavy (kdyby Vám někdo ukradl účet)- nějak se pojistit.

PAMATUJTE, NIKOMU, NIKOMU, NIKOMU, NIKOMU, NIKOMU NEPŘEDÁVEJTE SVOJE PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE DO DSO A UŽ VŮBEC NE NA EMAIL.

Triáda.


Vítězná barva gildy

12. ledna 2013 v 8:18 SDĚLENÍ - ČTI !!!
Vážení,

byla zvolena barva gildy. Odhlasovali jste si, že gildovní barvou bude barva indigo.


Jak již bylo při vyhlášení hlasování avizováno, protože nákup barvy je za temné mince, není povinné mít touto barvou obarvený plášť moci. To ovšem znamená, že Váš plášť bude muset zůstat neobarvený.

Jinými slovy, buď mít plášť obarvený indigo nebo bez barvy.

video z Q1

7. ledna 2013 v 21:12 | Kulinožka |  Obrázky a videa

Unikáty pro RANGERA

5. ledna 2013 v 9:02 | Kulinožka |  Obecné

Yachakava zbroj


Unikát od Sigrissmara


Unikát od GorgyUnikáty od AmonnaUnikáty od KhalysUnikáty od MoriseUnikáty z monster
Unikát od Heredura


Unikát od HeroldaNástěnka Rytířů

4. ledna 2013 v 17:47 | Azachiel
Zde máte možnost uveřejňovat svoje sdělení, dotazy, připomínky apod.

podmínky:
1) vždy uveďte svůj nick
2) žádné vulgarity, text nesmí porušovat platné zákony ČR a SK a ohrožovat mravní vývoj nezletilých (takový vzkaz bude smazán) a člen gildy potrestán!

Atlantští Rytíři

4. ledna 2013 v 17:41 | Azachiel
Vážení členové gildy Atlantští Rytíři,

vítejte na těchto stránkách.

Tato část blogu je určena výhradně pro Vaši gildu. Jinak máte možnost sledovat dění na blogu gildy Atlantských lordů. Prosíme, nezasahujte do případného hlasování prostřednictvím vyhlášených anket, ty jsou určeny pro členy Atlantské lordy. V případě, že bude vyhlášeno hlasování v nějaké věci pro Vás, bude Vaše anketa umístěna v této části blogu.

Gilda Atlantští Rytiří byla založena díky znovuobjevenému a zachráněnému Lordu Zarchanovi, primuse atlantských rytířů potopené Atlantidy. Nabídl pomoc při boji proti zlu v Durii a Atlantidě.

Jsme rádi, že Vás můžeme přivítat v našich řadách. Jelikož Vaše gilda je sesterskou gildou Atlantských lordů, platí, že můžete kdykoli kohokoli z Atlantských lordů požádat o pomoc při zdokonalování Vaší postavy. Projděte si tento blog, kde mj. naleznete přehled členů gildy Atlantských lordů.

Pokud bude gilda Atlantských lordů rozšiřovat svoje řady, poohlédne se ve Vaší gildě. Pokud nebude zájemce, teprve pak si Triáda vybere někoho jiného.


Pro Vaše účely zde, v této části blogu, bude zřízen odkaz, kam můžete psát svoje dotazy, sdělení svým druhům z gildy apod. Vaše příspěvky musí splňovat následující pravidla:

I) vždy uveďte svůj nick
II) žádné vulgarity, text nesmí porušovat platné zákony ČR a SK a ohrožovat mravní vývoj nezletilých (takový vzkaz bude smazán) a člen gildy potrestán (vyloučením)!
Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.