Srpen 2013

Event - poraz neporazitelné

30. srpna 2013 v 14:52 Eventy
Konečně získáme poslední část temné zbroje.Event NOV

17. srpna 2013 v 10:56 Eventy

ranger


war / mág


Odpověď na anonym

17. srpna 2013 v 10:00 | Azachiel
Vážená gildo,

Zde uvádím zkopírovaný (jinak smazaný komentář) jednoho anonyma. Slíbil jsem odpověď, tak tady je. Teď je řada na něm. Osobně si myslím, že je to jen někdo, který závidí a nemůže v gildě dosáhnout toho co my, protože jeho gilda se mu rozpadá.

Čtěte, posuďte sami, komentujte.

-Azi-Odpověď na anonym:

"Vaši "gildu" bych přejmenoval na Atlantští Blbci, pod vedením hlavního Idiota Azachiela, to je totiž ten největší vůl (pokud mám být ještě slušný) na Grimmagu. Co mi vadí? - Nechápu způsob existence Vašeho cechu, ty hloupá pravidla. To je snad samozřejmost ne? Netřeba si hrát na vševědoucího. Hlavně ty, "Lorde" Azachieli, ty jsi největší magor, kterého jsem snad ve hře poznal. Snažíš se hrát si na nějakou spásu, že víš všechno, spoustu lidí tě má díky tomuto za troubu. Vás, "Lordy" nijak neodsuzuji, jen mi konkrétně vadí pan Azachiel s jeho namyšleným chováním. Ty tvé příspěvky na fóru, to je doslovný konec, z toho se nejlépe nasmějeme nejen v mé gildě, ale i s ostatními hráči, když přichází řeč na tebe. ;-) V tvém věku by jsi měl mít rozum. Pozdrav z Grimmagu, kde na tebe sdílí stejný názor půlka serveru Grimmag. Jinak všem ostatním, hře zdar! ;-)"


Vážený neznámý,

Jelikož si v sobě nenašel tolik odvahy, aby ses pod svůj příspěvek, pod vyjádření tvého názoru, podepsal, budu tě oslovovat pane X.

Určitě v mé odpovědi nečekej, že se budu snižovat k nadávkám na tvoji skrytou identitu. Nemám to za potřebí, neboť k urážkám a nadávkám se uchylují pouze jedinci, kteří nemají pro daný moment patřičné argumenty nebo jejich vyjadřovací schopnosti spolu s intelektem jsou na nízké úrovni.

Nevím ani netuším, co jsem ti pane X udělal, že jsem si vysloužil takovouto reakci na mou osobu (tak vidíš, nejsem ani nemůžu být vševědoucí Smějící se ). Podle toho co jsi napsal, mohu jen hádat, že můžeš být bývalý člen naší gildy nebo někdo kdo chtěl do naší gildy vstoupit, ale nesplňoval si ona pravidla nebo někdo, komu jsem včera v aréně natrhl prdýlku, neboť čas uveřejnění tvého příspěvku by tomu odpovídal. Nebo se úplně pletu a patříš ke gildě, která na Grimmagu jen kolem sebe kope a nadává ostatním.

Takže k tomu co ti vadí:

1) To, že nechápeš způsob existence našeho cechu spolu s pravidly, mě ani trochu nepřekvapuje. Jelikož nejsi člen naší gildy, tak tě to ani nemusí trápit. Mohu ti je říci toto. To co máme napsané v pravidlech, bohužel v mnohých gildách samozřejmostí není. Některé gildy pro svůj způsob hraní, individualismus jejich hráčů, se již rozpadly. Přijal jsem do gildy hráče, kterým se nelíbil tento způsob chování členů, že si hráli jen na svém písečku a šli do skupiny jen tehdy, když sami něco potřebovali. Já osobně rozhodně nikoho v této gildě násilím nedržím, je to na svobodném rozhodnutí každého hráče, že je v této gildě a respektuje pravidla, která si jako komunita nastavila. Jen pro tvoji úplnou informaci, řídíme se demokratickými principy. Pokud se většina shodne na nějaké věci, je to přijato a všichni se podřídí rozhodnutí většiny. Ten kdo nechce, může odejít.

2) Nikdy jsem si nehrál, nehraju a nebudu hrát na vševědoucího, ani jsem to o osobě nikdy netvrdil. Proč taky, jsem jen obyčejný člověk, který se mýlí. Nevím, kde jsi na to přišel.

3) Těší mě, že jsi mohl poznat magora lorda Azachiela, také bych tě rád poznal, představíš se mi?

4) A opět. Podle tebe se snažím si hrát na nějakou spásu. No to by mě fakt zajímalo, kam na to chodíš. Povídej. Napiš něco konkrétního a ne jen nějaké obecné fráze. Neplácej kolem sebe do vody a buď konkrétní, ať se mohu vyjádřit ke konkrétní věci, ale takto?

5) Spousta lidí, které mě má kvůli tomu za troubu- jmenuj Smějící se nebo ještě jinak, ať se sami ozvou Mrkající

6) Jsem rád, že se bavíte nad příspěvky, které na fóru uveřejňuji. On je to i můj záměr S vyplazeným jazykem, taky se tím bavím a ještě více nad jejich odpovědi

7) No zda a jaký na mě sdílí názor půlka serveru Grimmagu, mi je fuk. Je to jejich věc. A navíc, to tvrdíš ty. Mohu tě ujistit, že s podobnou akcí tvého typu, jsem se zde ještě nesetkal. Můžeš si gratulovat, jsi první.Usmívající se

S ohledem na fakt, že jsi anonym a tvůj příspěvek jako takový nemá žádnou váhu, jsem na tvoje sdělení reagoval. Předpokládám, že si toto přečteš a najdeš v sobě toliko odvahy, aby ses mi představil. Mám nějaké tipy, kdo jsi. Ale nechám si je pro sebe, protože nechci náhodu poškodit někoho, pokud bych se pletl.

A neprožívej to tak, je to jen hra a podle toho k tomu taky přistupuj. Smějící se

Přeji ti vše dobré a hezký den.

S pozdravem
Magor Azachiel Smějící seSmějící se


Soutěž - Gildovní turnaj

10. srpna 2013 v 12:26 | Azachiel |  Akce

Gildovní TURNAJ


Najdou se odvážní z gildy Atlantských lordů, Atlantské akademie a WhiteWalkers?

Postavíte se bojovník vs. bojovník či bojovnice vs bojovnice?

Vyhrajte TM ve dvou samostatných kategoriích.

1. skupina DRACI - silnější hráči
2. skupina VLCI

Účastníci zápasu budou rozděleny dle svých statů do příslušných kategorií.

Postup k vítězství formou vyřazovacích zápasů.

Výběr hráčů do souboje losem.


Spolu s přihláškou slož příslušné zápisné. Vybrané zápisné bude sloužit k nákupu TM. Tzn. čím více hráčů zapsaných do turnaje, tím vyšší výhra TEMNÝCH MINCÍ.Sledujte pravidelně blog. Dozvíte se více informací o připravovaném turnaji.


POZOR NA PODVODNÍKY

7. srpna 2013 v 14:03 | Azachiel |  SDĚLENÍ - ČTI !!!
Vážení,

Pozor na podvodníka pod nickem Crisson. Rozesílá emaily s nebezpečným odkazem.
Jedna hráčka DSO na něj klikla a umožnila tak podvodníkovi vstup do jejího emailu, kde měla uložené přihlašovací údaje do hry. Nemusím Vám říkat, že přišla o svoji postavu. Pozor, podvodník může mít třeba i jiné nicky, pod kterým může vystupovat.

Nenechte se zlanařit, že vám někdo zařídí více temných mincí, nějaké výhody do hry.
Když se nad tím zamyslíte, proč by to dělal a on z toho neměl žádný prospěch - cíl jediný, ukrást vám účet.

Narazíte-li někdo na takového podvodníka, tahače přihlašovacích údajů, udělejte screen a dám to sem na blog, ať každý vidí

zde uvádím dalšího, co to na mě před časem zkoušel, nějaký DEFELATERCZ
.

LIDI, DÁVEJTE SI POZOR!!!!

DSO Portál

4. srpna 2013 v 20:50 SDĚLENÍ - ČTI !!!


Pro přechod na DSO portál klikni na obrázek LíbajícíMyrdosch- video

4. srpna 2013 v 13:26 Obrázky a videa
Video - co nás čeká :))
Děkuji Masakrovi.

Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.