Červen 2014

První setkání členů gild Atlantští LORDI a Atlantští Rytíři

29. června 2014 v 11:11 Gildovní srazy
Vážení členové naší Atlantské Aliance,

dne 27.6.2014 se v Brně uskutečnilo naše První setkání členů gild AL a AR. Chtěl bych vám touto cestou poděkovat, že jste si udělali čas a přijeli. Účast byla výborná (nad moje očekávání). Atmosféra byla vynikající, osobně jsem se velice dobře bavil a jsem moc rád, že jsme taková fajn banda lidí a že jsem vás mohl poznat osobně. Pevně věřím, že to nezůstane jen u tohoto jednoho setkání a že příští rok se opět sejdem a ještě třeba ve větším počtu.
Nesmím zapomenout poděkovat Wirelovi za zajištění fajn podniku, kde byla velice vstřícná obsluha i těm patří veliké poděkování a Propustilovi (a jeho rodině) za zajištění a výrobu upomínkových dárečků. Účastníci obdrželi jako malou pozornost od vedení gildy dárky v podobě temných mincí v originálním měšci. Pro lepší představu obrázky níže.

Na závěr přikládám několik fotografií z naší akce :)


Copyright © Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

XI. Temné království

21. června 2014 v 8:47 | Jureček |  Ze spisů

Jureček
Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.