Listopad 2014

Soutěž "v záplavě legend" - výherce

29. listopadu 2014 v 10:20 Akce

Soutěž "V záplavě legend" vyhrává - Sokino - (s počtem 22 legendárních věcí).
Gratuluji.

V záležitosti výhry mě pak kontaktuj na TS nebo ve hře.


Dobročinná akce

24. listopadu 2014 v 20:06 SDĚLENÍ - ČTI !!!

Ahoj všichni,
Chtěli bychom Vás touto cestou poprosit o hlas pro občanské sdružení "Dítě s diabetem" při hlasování na akci Advent plný andělů. Hlasovat můžete přes internet a to z každého zařízení (počítač,notebook, mobil…) jednou. Děkujeme za každý hlas.

Dne 27.11.2014 (tento čtvrtek) se navíc koná přehlídka všech zúčastněných sdružení, kde můžete podpořit nejen nás, ale třeba i ostatní organizace (budeme však rádi, když podpoříte právě to naše sdružení). Vstupné na akci je dobrovolné a pokud překročí 5 kč, pak dostanete hlasovací lístek v hodnotě dvou hlasů - více info www.adventplnyandelu.cz.
Ještě jednou díky za každý hlas.
Trilas

Listopadový sraz členů gildy AL

23. listopadu 2014 v 9:53 Gildovní srazy
Zdravím,

dne 22.11.2014 se uskutečnilo další setkání členů Atlantské aliace, gild Atlantských LORDŮ a Atlantské Legie. I tentokrát byla velice pěkná účast. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat všem zúčastněným a obzvláště pak Jurečkovi za výběr pěkného místa konání srazu. Interiér zařízení plně korespondoval s prostředím drakensangu (jen bez těch lagů Smějící se). Pro ty, co se nemohli zúčastnit, přikládáme několik fotek.

Jste fajn banda, již nyní se těším na druhý oficiální sraz v červnu.

AzachielCopyright © Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

Soutěž - V záplavě legend

16. listopadu 2014 v 16:21 Akce
Vážení členové gildy Atlantští LORDI,

vyhlašuji mimořádnou soutěž o TM (8500).

Soutěž spočívá v tom, kdo nafarmí nebo složí nejvíce legendárních věcí na lvl 45.

Pravidla:
1) soutěž je určena pouze pro členy gildy Atlantští LORDI
2) soutěž končí 17.11.2014 v 19:00 hod.
3) soutěžící pošle screeny svých inventářů na email: atlantalord@seznam.cz (screeny musí být pořízeny jako komplet celé obrazovky - žádné výřezy, tzn. musí být viditelná windows lišta- nebudo-li screeny splňovat dané požadavky, hráč je ze soutěže vyřazen). do emailu uvede svůj nick a počet legend věcí, kterých se mu podařilo získat. Tyto legendy musím mít hráč do implementace patche 139 (tzn, kdy budou ze hry odstraněny KP) Hráč pak učiní další kontrolní screeny se stejným počtem legend věcí. Až poté bude ukol pro soutěžícího ukončený. Počítají pouze neidentifikované legend věci.
4) výherce je jen jeden (v případě stejného počtu legend věcí, je rozhodující datum a čas posledního emailu, který soutěžící pošle - bude-li posílat více emailů)
5) všechny změny vyhrazeny.

hodně štěstí.


Restrukturalizace gild AL a AR

11. listopadu 2014 v 16:36 | Azachiel |  SDĚLENÍ - ČTI !!!
Vážení členové gild Atlantští LORDI a Atlantští Rytíři,

Jak jsem již avizoval na gildovním chatu, dojde v brzké době k zásadním změnám a to v obou našich gildách AL a AR. K těmto změnám nás vedou jisté skutečnosti, které nejsou přínosem pro obě naše gildy.

O co se konkrétně jedná?

Jak jste si mohli sami všimnout, aktivita v gildách již nějakou dobu není, co kdysi bývala. Někteří hráči přestali DSO hrát úplně (např. že je již hra nebaví, či se rozhodli hrát jiné hry) nebo jiní hráči si založili jiné postavy a hlavní postavu dali třeba na čas "k ledu" nebo se na DSO přihlásí jednou za čas a něco málo si zahrají. Důvody neaktivity jsou různé. Všem je nám známo, že dle přijatých a platných pravidel našich gild, by měl být hráč aktivní, tedy online ve hře a podílet se rozvoji gildy. Je nutné ovšem také připomenout, že za dobu, co naše gildy existují, se gildy do jisté míry vyprofilovaly a členská základna (zdravé dobré jádro hráčů) se ustálilo. Bohužel jen ta aktivita pokulhává.

Z výše uvedených důvodů, po dlouhé a zralé úvaze vám všem předkládám tento návrh na změnu dosavadní koncepce gild AL, AR a žádám vás o vaše vyjádření, zda s návrhem souhlasíte či nikoli a proč. Nechci o tomto zásadním kroku rozhodovat sám a o vás bez vás. Proto se nebojte a vyjádřete svůj názor. Obecně bude platit = mlčení znamená souhlas. Pokud se rozhodnete pro stávající stav, zůstane vše beze změn. Pokud budete s návrhem souhlasit, budu počítat s vaší plnou podporou a že akceptujete nová pravidla, které jsou uvedeny níže.

Co navrhuji:

Protože nechci házet v současnosti neaktivní hráče z obou gild přes palubu, neboť jsou stále platnými členy atlantských gild a i když nyní nehrají, stále si jich vážím a věřím, že se jednou opět aktivně zapojí do hry, NAVRHUJI, že založím (resp. přejmenuji gildu Atlantští Rytíři také na Atlantští LORDI a do této, nazývejme ji pracovně "pasivní" gildy, budou všichni neaktivní hráči přesunuti. Ze současné gildy Atlantští Rytíři, budou zase naopak přesunuti všichni aktivní hráči do "aktivní" části gildy Atlantští LORDI.

Stále se bude jednat o jednu gildu Atlantských LORDŮ, jen bude gilda rozdělena na aktivní a na pasivní část. Tím tak docílíme efektivního využití aktivních hráčů, lepší hraní, snazší shánění členů do skupin apod.

V praxi to bude vypadat tak, že když dosud aktivní hráč z nějakého svého důvodu nebude moci hrát aktivně DSO, kontaktuje mě a po vzájemné dohodě "opustí aktivní část gildy" a vstoupí do "pasivní části gildy" - to se bavíme o případech, kdy hráč bude off hoodně delší dobu (řádově měsíce). To platí i naopak. Pokud se dosud neaktivní hráč rozhodne opět hrát aktivně DSO, opět mě kontaktuje a bez dalšího přestoupí z "pasivní části gildy" do té aktivní - i zde se nebavíme o případech, kdy dosud pasivní hráč si jednou za čas přijde zahrát DSO, zde by měl být hráč přesvědčen, že DSO bude skutečně hrát pravidelně (nejlépe denně). Pro tyto případy zde máme TSko, takže takový hráč nebude mít žádný problém s nalezením vhodné skupiny hráčů, jinými slovy, v pasivní části gildy si nebude připadat jako osamocený sloup v plotě.

Dále, pro aktivní hráče z gildy AR by to ještě znamenalo, že by svůj plášť obarvili na indigo (sjednotí se barva pláště).

Prosím, vyjádřete se. Diskuze je otevřena. Tento text naleznete i na našem blogu, můžete se vyjádřit buď prostřednictvím emailu nebo příspěvkem na v komentáři na blogu- Jen počítejte s tím, že diskuze na blogu bude moderována, tzn. cizí příspěvky mimogildovních členů AL a AR budou smazány.

PS. Pokud je tu člen, který se definitivně rozhodl, že již DSO hrát nebude, prosím o sdělení této informace. Děkuji.
PS2 jinak v současné době gilda Atlantští Rytíři byla přejmenována na Atlantští LORDI.
Děkuji

Azachiel

Výprava (11. díl)

8. listopadu 2014 v 9:43 | Azachiel |  Ze spisůAzachiel
Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.