Prosinec 2014

Vánoční tipovací soutěž

8. prosince 2014 v 18:17 Akce

Vážení členové Atlantské aliance,


opět se nám rok s rokem sešel a máme zde ty nejkrásnější svátky.

K jejich příležitosti jsem pro vás připravil novou "Vánoční tipovací soutěž", kde výhrou jsou, jako obvykle, temné mince.

Šanci zúčastnit se Vánoční tipovací soutěže a vyhrát, má každý.O co vlastně půjde?

Soutěžící bude mít za úkol uhodnout (tipnout) správný počet (číslo) předmětů, které se nachází nebo se budou nacházet v mém (Azachiela) inventáři. Soutěžních otázek bude hned několik, tzn., co otázka, to výhra temných mincí.


Níže máte uvedeny tipovací otázky a pravidla k této soutěži. Vězte však, že tentokráte není důležitá rychlost, tedy to, kdo jak rychle odpoví. Spíše vám doporučuji s vaším tipováním počkat, neboť se může stát, že počet tipovacích otázek se může rozrůst. Vyhlášení výherců pak proběhne 24.12.2014.


Hodně štěstí.


Pravidla k soutěži "Vánoční tipovací soutěž"

  1. Soutěže se mohou zúčastnit pouze členové Atlantské aliance (gildy Atlantští LORDI a Atlantské Legie - v případě gildy Atlantské legie pouze členové k datu 8.12.2014, nově příchozí po tomto datu jsou ze soutěže vyloučeni)
  2. Soutěž samotná probíhá od okamžiku jejího uveřejnění do 24.12.2014 do 12:00 hod.
  3. Soutěž spočívá ve správném uhodnutí počtu předmětů v inventáři či na účtu samotném -postavy Azachiel (Jedná se o předměty, které budou nasbírané v období od 7.12. do 24.12.2014 do 12:00 za předpokladu běžného hraní v náhodných lokací DSO, přesněji jde o konečný stav k 24.12.2014 12:00 hod.)
  4. Každá soutěžní otázka se vyhodnocuje zvlášť. Vyhrává ten, jehož tip bude nejblíže ke správné odpovědi. Za každý správný tip soutěžící vyhrává Temné mince (1500tm). V případě, že se budou správné tipy soutěžících shodovat, vyhrávají všichni.
  5. Počet soutěžních otázek se může v průběhu soutěže měnit (+) (max. do 22.12.2014)
  6. Soutěžící své tipy vkládá prostřednictvím komentáře zde na blogu pod tímto příspěvkem. Každá soutěžní otázka je označena velkým tiskacím písmenem. Soutěžící do svého příspěvku (jakožto odpovědi) uvede své tipy v tomto tvaru:
A- 555
B-15000
C- 1871
Atd.

POZOR! Při vkládání Vaší odpovědi jako komentáře UVEĎTE - JMÉNO (nick vaší postavy ve hře) a EMAIL (ten, který jste mi poskytli pro zasílání gildovních info zpráv)

7. Pozor, každý soutěžící může vložit pouze JEDEN příspěvek (odpověď). Proto s tipy nespěchejte.
8. Vložené komentáře (vaše odpovědi) zůstanou do vyhlášení výsledků utajeny. Nejzazší termín pro vložení vašich
odpovědí je 23.12.2014 - 24.12.2014 do 12:00 hod.
9. Pro platnost soutěže je minimální počet soutěžících 4 (při nižším počtu soutěžících, soutěž končí a nikdo nevyhrává)
10.Všechny změny vyhrazeny.


Soutěžní otázky

A

Tajemné krychle
Co to je za podivnou kostku? Tipni si, kolik Tajemných krychlí jsem získal?

B

Legendární předměty
Zkus uhodnout, kolik legendárních předmětů jsem z Tajemných krychlí získal?

C

Sférické fragmenty
Kolik sférických fragmentů se nachází v mém inventáři?

D

Cukrová řepa
Ach ta řepa. To budou sladké svátky. Kolik kusů jich asi můžu mít Mrkající?

E

Zvěřinec
Asi tou řepou nakrmím všechny svoje jízdní zvířata. Věděl bys, kolik jich mám?

F

Pomocníci
Když jsou ty svátky, tak bych měl obdarovat i své pomocníčky. Pro kolik pomocníků budu shánět dárky?

G

Šaty dělaj člověka
Je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka. V kolika kostýmech se mohu prohánět světem Durie?

H

Za všechno se platí
Sakra, kde mám ty mince? Nutně se potřebuji dostat k Mortisovi. Vydřiduch ten převozník. Kolik mi těch mincí vůbec zbylo?

Ch

Runy a jen runy
Zvláštní věc ty runy. Proč je nevyužít, jak mi radil Skirnir Pravdozpytec. Když se podívám na moji zbroj: Přilba, nárameníky, kyrys, rukavice, boty pak na amulet, ozdobu zbraně, pásek a prsteny, kolik těch run budu asi potřebovat (na lvl 49)? (pozn. pro soutěžící: svůj tip uveďte v tisících, příklad - místo 10 559 947, uveďte 10 559)

I

Drakeny
I s tímto se dá platit? Vždyť jsou to žaludy! Pro Gnoba zřejmě pochoutka. Tak jich několik nasbírám, uvidím, co mi za ně nabídne. Kolik jich mám pro něj v pytli?


J

Dárečky z Festivalu zimního slunovratu
Jak tyto svátky zbožňuji. Už se těším na to, jak je budu rozbalovat. Zelený, modrý, fialový a heleme se, i zlatý. No, to nějakou dobu zabere Mrkající. Hádej, hádej hádači, z kolika dárků se mohu těšit?

Výprava (12.díl)

6. prosince 2014 v 10:09 | Azachiel |  Ze spisů


Azachiel
Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.