Červenec 2015

XIII. Vzdušný element

26. července 2015 v 16:12 | Jureček |  Ze spisů


Jureček

Soutěž o titul „Nejlepší kameník“

24. července 2015 v 9:32 | Azachiel |  Akce

Zdravím gilďáci,

S příchodem zbrusu nového eventu "Pouto Lor'tac - zvěstovatelé zkázy" se můžete zúčastnit gildovní soutěže a hrát o "titul" nejlepšího kameníka.Usmívající se

Úkolem soutěže je - nasbírat co nejvíce fragmentů kamenných tabulek! Samozřejmě vyhrává ten, kdo jich bude mít nejvíce (tři nejlepší). Hraje se jak o titul Kameníka, tak i o odměnu v podobě temných mincí!


Pravidla soutěže:

 1. Je určena pouze pro členy gildy Atlantští LORDI
 2. Soutěž probíhá po dobu eventu "Pouto Lor'tac - zvěstovatelé zkázy"
 3. Pro získání odměny, musí hráč nasbírat co nejvíce fragmentů kamenných tabulek.
 4. Screen se svým "sběrem" (je myšlen screen celé obrazovky - bez jakýchkoliv úprav) hráč zašle jako přílohu k emailu na gildovní email: atlantalord@seznam.cz, do předmětu zprávy uvede svůj nick.
  !Obrázek (screen) musí být učiněn tak, že hráč umístí kurzor myši na ikonku nasbíraných fragmentů. Na pořízeném screenu musí být vidět popisek daného předmětu v inventáři. Budou-li fragmenty zabírat více jak jeden slot v inventáři, učiní tak u každé "hromádky" s fragmenty kamenných tabulek. Tzn. Bude-li mít hráč obsazeny tři sloty v inventáři, pořídí tři požadované screeny, které zašle emailem jako přílohu.!
  !Jiné screeny (i v případě jakýchkoliv úprav či manipulace s obrázky) nebudou akceptovány a soutěžící bude ze soutěže vyřazen!

  Soutěžní emaily zasílejte po skončení eventu "Pouto Lor'tac - zvěstovatelé zkázy" nejpozději do 11.9.2015 20:00 (včetně). Na pozdější emaily nebude brán zřetel.

 5. Vyhrát mohou tři nejlepší hráči.
1- Místo - titul "Kameník" a výhra 8.500 temných mincí
2- Místo - odměna v podobě 4.000 temných mincí
3- Místo - odměna v podobě 1.500 temných mincí

V případě shody počtu kamenných tabulek je rozhodující datum a čas obdrženého emailu, popř. jeho pořadí. Pro platnost soutěže se musí zúčastnit 4 a více soutěžících (při menším počtu soutěž končí a nikdo nevyhrává)

6. Všechny změny vyhrazeny.


Hodně štěstí.

Informace pro uchazeče o vstup do gildy Atlantští LORDI

24. července 2015 v 8:36 | Triáda |  GILDA

Informace pro uchazeče o vstup do gildy

(platné od 2/2017)

Jsme nejstarší a nejdéle fungující CZ/SK gildou na Grimmagu. Máš-li zájem se stát členem gildy Atlantští LORDI a tvůj zájem je skutečný, budeš muset respektovat tyto podmínky pro uchazeče o vstup do gildy.

PRVNÍ KROK


V prvé řadě budeš muset splňovat níže uvedené body:

1) věk hráče a státní příslušnost
18+, CZ/SK

2) Lvl postavy
Maximální (kterého je v DSO možno dosáhnout).

3) Lvl znalostí
Maximální (kterého je v DSO možno dosáhnout).

4) PvP hodnost
Jelikož nejsme primárně PVP gildou, netrváme na nějaké minimální hodnosti (respektujeme, že ne všichni hráči jsou příznivci PvP soubojů).

5) Mezisvěty
Mít zpřístupněny všechny mezisvěty.

6) Výzbroj
Min. legendární, nejlépe unikátní.

7) Aktivita v DSO
pravidelné hraní (tzn., že nebudeš hrát "včera odpoledne a za týden v sobotu")

8) Teamspeak 3
Je povinnost mít nainstalovaný komunikační program TeamSpeak3 a mít ho připravený k používání.


Je na veliteli cechu, zda ti udělí výjimku (kromě používání TS3, věku a státní příslušnosti), nebudeš-li splňovat některou z výše uvedených bodů. Své rozhodnutí nemusí z pozice oficíra zdůvodňovat.


DRUHÝ KROK

Splňuješ-li výše uvedené body, následuje pořízení tří screenů (obrázků) tvé herní postavy, které pošleš na gildovní emailovou adresu: atlantalord@seznam.cz

Postupuj dle instrukcí!

1) pořiď 3 základní screeny. Pamatuj, že není dovoleno obrázek nějak upravovat či pozměňovat. Důležité také je, aby na screenu byl vidět: datum a číslo posledního patche (na levé straně) a datum a čas na windowsácké liště (na pravé straně - viz červeně označeno).

První screen je postava z úvodního přihlášení do hry, viz obrázek


Druhý a třetí screen bude snímek postavy a informací o postavě včetně bojových statistik. Opět platí, žádné úpravy snímků (musí se jednat o kompletní snímek celého prostoru obrazovky!)Opět je důležité, aby byl na screenu vidět: datum a číslo posledního patche (na levé straně) a datum a čas na windowsácké liště (na pravé straně - viz červeně označeno).

2) tyto tři screeny pošli jako přílohu na náš gildovní email: atlantalord@seznam.cz

3) Dále do emailu připoj svoje zdůvodnění, proč sis vybral gildu Atlantští LORDI, co tě k tomu vede, jakou máš motivaci, co od gildy očekáváš, co sám můžeš gildě/hráčům nabídnout atd. Napiš také pár řádků o sobě, jako o hráči, jak často hraješ, v jaké denní době, jak dlouho apod. Představ se.

Protože v současné době lze měnit jména postav, napiš, zda je to původní jméno postavy (pokud ne, napiš, jak se postava původně jmenovala). Dále uveď, v jakých si byl gildách, proč si z gild(y) odešel aj.TŘETÍ KROK

Než však obdržíš pozvánku do gildy, věz, že se s tebou budeme chtít nejdříve seznámit. K těmto účelům právě slouží ono TSko3. Je v našem zájmu i ve tvém, abys docházel na naše gildovní TSko a poznal tak svoje případné spoluhráče a my tebe. Aktivní účastí na TSku máš výrazně větší šanci se dostat do skupiny a společně hrát. Po nějakou dobu budeš s členy gildy hrát a komunikovat (zda aktivně či pasivně, je pouze na tobě). Po uplynutí této doby (nepočítej s tím, že hned druhý den bys byl přijat do gildy. Ona "zkušební" doba může ve skutečnosti trvat třeba několik týdnů, měsíců třebas i rok - máme k tomu své důvody) se velitel daného cechu rozhodne, zda tě do gildy přijme nebo ne.


Právě z důvodu této čekací doby, která může být různě dlouhá, byla zřízena gildovní akademie pod názvem "Atlantské AKADEUM", kde pro vstup do této akademie neplatí výše uvedené podmínky (kromě povinnosti mít a používat TSko).


Proto buď na to připravený a Teamspeak 3 si nainstaluj předem. Najdeš nás na serveru: ts.gather.sk:9988

O heslo na tento server si napiš vedení gildy (Azachiel, Mejstr, Czxx)

Pro úplnost:

Velitelem cechu rangerů a trpaslíků je Azachiel,
Velitelem cechu warů je Czxx,
Velitelem cechu mágů je Mejstr

Měj však na paměti! Pokud nás uvedeš v omyl, na základě kterého bys byl přijat do gildy, bude to pro tebe znamenat automatické vyloučení z gildy a vysloužení si místa na blacklistu s označením podvodníka!
Druhé setkání členů gildy Atlantští LORDI

4. července 2015 v 13:33 | Azachiel |  Gildovní srazy
Vážená gildo,
jak víte, ve dnech 26.6.2015 až 28.6.2015 proběhlo v Brně "Druhé setkání členů gildy Atlantští LORDI". I letos byla účast členů velice pěkná. Mě osobně mrzí, že některým přihlášeným to nevyšlo a nemohli se tak srazu zúčastnit. Opět tam panovala příjemná a přátelská atmosféra, při které jsme se všichni dobře bavili.

Pro nezúčastněné krátce uvedu průběh gildovního srazu Usmívající se.

V pátek 26.6. byl ve znamení příjezdu. Po ubytování jsme se přesunuli do nám již známé restaurace Výtopna (kde tímto chci opět poděkovat Wirellovi za zajištění příjemného podniku s příjemnou a velice vstřícnou obsluhou). Po osmnácté hodině (čekali jsme na opozdilce Usmívající se ) bylo "Druhé setkání členů gildy AL" oficiálně zahájeno. Nechyběl ani přípitek šampaňským Mrkající. Po slavnostním přípitku, všichni zúčastnění obdrželi od mistra gildy malou pozornost (dáreček) v podobě gildovního pexesa s podheslem: "S Drakensangem vždy a všude, kde není wifi Usmívající se". Foto gildovního pexesa naleznete níže. (poznámka: gildovní pexeso všem rozešlu emailem v podobě .pdf. Budete si jej moci nechat vytisknout a zahrátMrkající). Po předání dárku pak ještě všichni obdrželi gildovní triko. Jak triko vypadá, též můžete vidět na našich fotkách z akce.
Zlatým hřebem večera bylo předání speciálního dárku Jurečkovi od Jochyhocz, který sám přišel s nápadem naší malé rangerce vyrobit skutečný luk "Predátor". A že se mu povedlSmějící se.
Poté byla volná zábava, chla..., pilo se a hodovalo.

Druhý den v sobotu 27.6. ráno se někteří léčili z kocoviny a někteří si prošli část Brna. Následoval společný oběd v restauraci Skanzeen, kde Fofola tekla proudem Smějící se. Po dobrém obídku jsme si jako cíl společné cesty vybrali zábavný park VIDAcentrum, kde jsme si několik hodin hráli jako malé děti.
Po vyblbnutí ve VIDAcentru, jsme pomalu zamířili do vinného sklípku U královny Elišky. Přesněji před vinný sklípek, páč tam měli bohužel zájezd cizinců. To nás ovšem neodradilo a do večerních hodin jsme si poseděli a poklábosili na zahrádce. Abstinence po Drakenu udělala své Usmívající se, to ostatně můžete sami vidět na fotkách Smějící se.

Třetí den v neděli 28.6. se všichni vydali zpět domů, zpět na své židle u PC, aby tak zahnali hlad po našem Drakenu Usmívající se.
Jsem rád, že nám počasí přálo, že přes předpovědi nepršelo.

Závěrem chci ještě jednou poděkovat všem co se našeho srazu zúčastnili, opět se ukázalo, že jsme dobrá banda lidí, co se umí bavit i mimo virtuální svět DSO. Děkuji Vám. Věřím, že příští rok to vyjde i těm, co se letos nemohli zúčastnit a že i oni si užijí pěkné společné akce Atlantských LORDŮ.

A zde fotodokumentace ze srazu :)Copyright © Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.
Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.