Leden 2016

Gildovní turnaje

10. ledna 2016 v 8:34 Akce

Gildovní turnaj pro malý počet přihlášených soutěžících zrušen!Vážení gilďáci,

máme tu nový rok a před vámi je zbrusu nová gildovní soutěž. Přesněji gildovní turnaj.
Jak už z názvu vyplývá, půjde o PvP soutěž.

S vědomím toho, že naše gilda není primárně gildou založenou na PvP bojích v arénách, bude turnaj rozdělen na dvě kategorie. První kategorie pod označením VLCI bude určena hráčům, kteří moc zápasům v arénách neholdují a nemají takové bojové zkušenosti. Přesto dostanou příležitost ukázat své schopnosti a šanci vyhrát zajímavou částku temných mincí.
Druhá kategorie, pod označením DRACI, bude tvořena hráči silnějšími, boji v arénách ostřílenými.

Jak bylo výše řečeno, každá kategorie hráčů bude hrát o odměnu v podobě temných mincí a o titul nejlepšího bojovníka z řad naší gildy "Lordus Draconicus - Dračí LORD" či "Lordus Lupus Canicus - Vlčí LORD".

Postup v gildovním turnaji bude probíhat formou přidělování bodů za vyhrané zápasy.
V první kole bude zvolen způsob průběhu turnaje podle počtu přihlášených soutěžících.
I. V případě většího počtu - půjde o souboje každý s každým v rámci jednotlivých cechů bojovníků, tedy war vs. war, mág vs. mág atd., na tři vítězné během pěti zápasů. Vítěz obdrží bod, poražený nic.
II. V případě menšího počtu - půjde o souboje každý s každým, na tři vítězné během pěti zápasů. Vítěz obdrží bod, poražený nic.

Do druhého kola turnaje postoupí bojovníci s nejvyšším počtem bodů (V případě většího počtu přihlášených -počet postupujících z každého cechu bude určen poměrem z přihlášených hráčů). I v této druhé fázi turnaje budou turnajový bojovníci zápasit každý s každým, ale již bez rozdílu k příslušnosti cechu. Dva s nejvyšším počtem vyhraných zápasů se utkají ve třetím kole o titul nejlepšího bojovníka a odměnu v podobě kódu Paysafecard na nákup temných mincí. Výše částky na nákup TM bude přímo úměrná k počtu přihlášených do turnaje. Počátečný stav konta činí 150,-Kč (což je cca 8500TM)

Z výše uvedeného vyplývá, že každý, kdo se bude chtít turnaje zúčastnit, bude muset složit zápisné ve výši 50,-Kč (2€) na gildovní účet. Spolu se zápisným zašle přihlášku na gildovní email v podobě screenu postavy s informací o aktuální hodnosti a do jaké kategorie se hlásí VLCI či DRACI (pokud se najde odvážlivec, který by byl dle hodnosti zařazen do skupiny VLKů, a který si bude přát o zařazení do skupiny DRACI, je toto možné. Opačně samozřejmě nikoliv).

Do kategorie VLCI budou zařazeni všichni ti, co dosáhli PvP titulu po "Rytíře řádu" (včetně).
Do kategorie DRACI budou zařazeni všichni ti, co dosáhli PvP titulu "Zkušený rytíř řádu" a výše.

Po složení zápisného bude soutěžící zapsán na soutěžní zápisku. Zápasy budou probíhat v otevřených arénách. Datum a čas zápasu se přizpůsobí možnostem hráčů.

Na blogu bude uveřejněna tabulka s výsledky zápasů. Soutěžící tak budou mít přehled o vývoji zápasu a s kým již zápasili a s kým ještě ne.

Pravidla hry:

- turnaj je určen pouze pro členy gildy AL (nově příchozí do gildy, od data uveřejnění této soutěže, se nemohou turnaje zúčastnit)
- zájemci o soutěž zasílají od tohoto okamžiku do 16.1.2016 (19:00 hod) svoje přihlášky na gildovní email: atlantalord@seznam.cz - screen celé obrazovky s postavou a PVP statistikou (na obrázku je nutné zachytit i datum a čas - spodní lišta windows. Nejsou povoleny, žádné zásahy a úpravy screenu). V emailu uvede, do jaké kategorie se hlásí - rozdělení viz výše. Do předmětu emailu napište heslo - Turnaj -
- podle počtu přihlášených (a po uplynutí času určeného k zápisu), bude rozhodnuto, zda se turnaj uskuteční. Pokud ano, soutěžící obdrží email s informací úhradě zápisného (nevratného). Po připsání požadované částky, bude soutěžící zapsán na turnajovou listinu.

Průběh zápasů:

- viz výše
- datum, čas a místo zápasu se domluví tak, aby vyhovoval soupeřící dvojici -info obdrží emailem
- během zápasů není povolen elixír léčení, ani posilující požehnání (pokud jej ještě někdo má).
- turnajový bojovníci odehrají 5 zápasů. Bod za výhru obdrží ten, který 3x zvítězí (za vítěze je označen i ten, který porazí soupeře a následně sám padne k zemi z důvodu dohoření, vykrvácení, či otravy jedem)
- ve sporných případech je vyhrazeno právo zápas anulovat a vyhlásit nový (bude snaha z každého zápasu pořídít video)
- Soutěžící se řídí pokyny rozhodčího. Nesportovní jednání znamená diskvalifikaci ze soutěže.

-Všechny změny vyhrazeny.

Hodně štěstí a pamatujte, hodně soutěžících znamená hodně temných mincí. Teoreticky si výherce může přijít na 114000TM i více, uplatní-li pak Paysafecard při šťastné hodince Mrkající.

Výsledky soutěže "Mezi světy"

2. ledna 2016 v 8:34 Akce
Vážení,

Nejvýkonnějším hledačem fragmentů materi byl Ife. Druhé místo obsadil Czxx a třetí Bandyman.

soutěžícípočet fragůvýhra
I. Ife47.0988.500 TM
II. Czxx14.1974.000 TM
III. Bandyman12.6261.500 TM

Gratuluji.
Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.