Únor 2016

Trocha statistiky :)

19. února 2016 v 10:54 | Azachiel |  Obecné

Jedná se o 4 srazy, z toho dva oficiální a dva neoficiální.
pozn., Ti co opustili gildu, nejsou v přehledu uvedeni.

XIV. Krutovládce

13. února 2016 v 10:19 | Jureček |  Ze spisů

Jureček

Gildovní soutěž "S humorem - II"

2. února 2016 v 9:50 | Azachiel |  Akce
Vážení gilďáci,

je tomu přesně rok, co jste měli možnost ukázat svoje tvůrčí schopnosti a pobavit nás svými originálními "komiksovými" obrázky z prostředí DSO.

I letos je pro vás připravena podobná soutěž. Nabídne vám však více možností, jak zaujmout svojí humornou tvorbou a vyhrát tak pěknou hromádku temných mincí.


O co tedy půjde?
Soutěžní příspěvky mohou mít hned několik podob a bude jen na soutěžících jaké si zvolí. První možností bude pořízení zajímavého screenu doplněného o vtipný komentář (viz návodný obrázek níže), nebo pořízení více screenů doplněné o "bubliny" s textem, které soutěžící poskládá do podoby komiksové stránky (max. o velikosti stránky A4), nebo třetí možnost, natočení vtipného videa s titulky, popř. dabingem (o délce min. 1 a max. 2. minut).

Hraje se o:
8500 tm (1. místo)
4000 tm (2. místo)
1500 tm (3. místo)


Pravidla soutěže:
1) soutěž je určena pouze pro členy gildy AL

Soutěž je zahájena tímto okamžikem a pro zasílání soutežních příspěvků končí 13.2.2016

2) Soutěžící může do soutěže poslat max. 3 soutěžní příspěvky (je na jeho výběru jaké)

3) Pro platnost soutěže je minimální počet soutěžících 5 (při nižším počtu soutěžících soutěž končí a nikdo nevyhrává)

4) Pozor! Než pořídíte soutěžní screen(y) či natočíte video, je nutné, aby hráč vypnul zobrazení nicku (nebo minimalizoval zobrazení členů ve skupině) nad svojí postavou (viz obrázek) - z důvodu anonymity při hlasování (nick postavy soutežícího nesmí být nikde viděn, v opačném případě to znamená vyřazení příspěvku ze soutěže).

5) Soutěžní příspěvky posílejte jako přílohy na gildovní emailovou adresu: atlantalord@seznam.cz, do předmětu napište heslo: S humorem II.
Hlavně, prosím, do emailu napište VÁŠ NICK.

V jakém formátu co zaslat:
- 1 obrázek ve formátu .gif, .jpg nebo .png
- komiksovou stránku ve formátu A4 jako .gif, .jpg, .png nebo .PDF
- video nejlépe ve formátu .avi přes webové úložiště

6) O výherci či výhercích z části rozhodnou členové gildy (z 1/3) a 5 členná komise (ze 2/3)- (pro objektivní hlasování, členové komise nebudou znát identitu soutěžících a soutěžící nebudou znát členy komise).
Hodnotit se bude celkový dojem, vtipnost, náročnost zpracování soutežních příspěvků apod. Prostě všeMrkající.

7) Výherce může být jen jeden či dva max tři

8) Fair play

9) Všechny změny vyhrazeny

TIP! Screen můžete pořídit za pomoci fce ve Windows, která se jmenuje "Výstřižky" nebo za pomoci prográmku "Lightshot". Obrázek si uložíte, pak vložíte do textového editoru "Word", kde můžete vložit onu bublinu s textem. Takto vytvořený komiksový obrázek opět "vystříhnete" za pomoci výše zmiňovaných nástrojů a uložíte. Pak zašlete emailem.Hodně štěstí.
Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.