Červenec 2016

Třetí setkání členů gildy Atlantští LORDI - Roštín 2016

4. července 2016 v 9:21 | Azachiel |  Gildovní srazy
Vážení gilďáci,
máme za sebou již v pořadí třetí gildovní sraz, který se tentokrát konal v Roštíně na Moravě. Počet účastníků srazu byl velice slušný. Počasí nám přálo, což někteří odnesli pěknými spáleninami. Mezi stálicemi srazů se objevily i nové tváře, které se podobných akcí atlantských lordů zúčastnily poprvé (věřím, že ne naposledy Usmívající se). Po celou dobu vládla příjemná a přátelská nálada, náramně jsme se bavili.
Je mi líto, že někteří přihlášení na sraz nedorazili. Letos o hodně přišli. Podle vyjádření účastníků srazů jsou rok od roku lepší a lepší. S tím nemohu nic jiného než souhlasit.

Než se níže podíváte na připravenou video-dokumentaci z proběhlé akce, krátce nezúčastněným přiblížím dění na srazu:

V pátek odpoledne jsme se sešli na zahrádce před Sokolovnou. Po nutných organizačních záležitostech, včetně ubytování ve zmíněné Sokolovně, se zábava pomalu, ale jistě rozjížděla. Po oficiálním zahájení akce, každý z účastníků obdržel malý prezent v podobě hracích karet ("Prší" či po SK hru zvanou "Faraon"). Dámy navíc květiny jako malou pozornost Usmívající se. Po přípitku na uvítanou, jsme se odebrali na připravenou večeři. Po celou dobu jsme měli k dispozici osobního kuchaře, který se o naše hladová břicha výtečně postaral. Po dobré večeři zábava pokračovala. Pilo se, kecalo se, hrál se kulečník i stolní fotbálek až do pozdních nočních hodin.

Druhý den ráno po snídani se někteří vydali na prohlídku města Kroměříže, někdo se jal vyzkoušet obecní koupaliště a zbytek se odebral na sportovní hřiště, kde se ostatně trávila celá sobota. Hrály se společenské hry, pár odvážlivců se učilo zacházet s bičem, točit s lasem a vrcholem sobotního dopoledne byla adrenalinová "chůze" v sedmimílovkách.
Po obídku, kdy jsme si pochutnali na famózní svíčkové, se část osazenstva odebrala na koupaliště, část šla na prohlídku bioenergetického centra a zbytek zvolil individuální program.
K dispozici byla připravena i výřivka, které se nedalo odolat a dá se říci, že byla permanentně obsazena Smějící se, obzvlášť v nočních hodinách.Mlčící
Při čekání na večeři si několik jedinců zahrálo drakena offline Usmívající se (formou karbanu), zbytek osazenstva pil a klábosil.
Na večír se rozdělal gril a náš šéfkuchař nám připravil steaky s domácím bylinkovým máslem a s domácím barbecue.

V neděli ráno naše společná akce skončila tam, kde v sobotu začala.... na zahrádce před Sokolovnou. Rozloučili jsme se a rozjeli se domů. Někdo ještě využil možnosti menšího výletu po okolí a někdo se vracel pro zapomenuté klíče Smějící se.
Závěrem nesmím zapomenout poděkovat osobě, díky které jsme mohli prožít skvělý sraz. Tím dotyčným je náš Mejstr, oficír, kterému patří veliké poděkování a uznání za skvělé zorganizování našeho pobytu v Roštíně a že jsme mohli strávit společný čas na našem "Třetím oficiálním srazu gildy Atlantští LORDI".

Mejstříku, děkuji Úžasný
AzachielCopyright © Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.
Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.