Listopad 2016

Třetí listopadový sraz gilďáků v Praze

26. listopadu 2016 v 13:44 | Azachiel |  Gildovní srazy
Vážení gilďáci,

jak víte, 19. listopadu proběhl další, již třetí srazík gildy v Praze. Účast byla slušná. Škoda, že některým přihlášeným zkřížily plány neočekávané překázky. Nevadí, není všem dnům konec a letní sraz je tu co nevidět Mrkající.

Děkuji všem zúčastněným, že si udělali čas a přijeli se pobavit, obzvláště těm, kteří to měli do Prahy ale pořádný kus cesty Usmívající se. Vážím si toho. Když by se mě někdo zeptal, co pro mě znamená gilda, tak jste to právě vy všichni, co jste loajální společné věci a společným cílům naší gildy.
Děkuji.
Azachiel

Zde ke shlédnutí prezenční video z listopadového srazu. Bavte se.Smějící seXV. Výroční aréna

5. listopadu 2016 v 9:51 | Jureček |  Ze spisů
-Jureček-
Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.