Červenec 2017

IV. setkání členů gildy Atlantští LORDI - Roštín 2017

10. července 2017 v 17:51 | Azachiel |  Gildovní srazy

Vážená gildo, přátelé,

máme za sebou IV. gildovní sraz. Zúčastnilo se ho přes třicet lidí. Rok od roku se srazu účastní více lidí, což mě velice těší. Stejně jako loni se setkání uskutečnilo v Roštíně. Touto cestou bych chtěl Mejstříkovi poděkovat za zajištění ubytování s all inclusive včetně grilovačky chutného selátka. Péče, která se nám dostala, byla hodna lordů Usmívající se. Příjemná atmosféra byla navíc podtržena velmi pěkným počasím, které dovolilo využít místního koupaliště a výletů po okolí.

Níže je pro vás připravena video prezentace.

Děkuji vám všem, co jste si udělali čas a zúčastnili se našeho "IV. Oficiálního setkání členů gildy Atlantští LORDI". Moc si toho vážím.

Přeji příjemnou podívanouUsmívající se

Azachiel
Verze I -původní


II. verze - doplněno o prezenční arch :)

Copyright © 2012-2016
Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, distribuce, pozměňování jakéhokoli materiálu nebo části materiálu (především fotografií nebo videí) zveřejněného na těchto stránkách a to včetně šíření prostřednictvím jakýmkoliv elektronickým a jiným způsobem (např. elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv), včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.